مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و بازرسین اتحادیه سراسری زنبورداران ایران با صدور پیامی انتخاب رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران را تبریک گفتند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اتحادیه سراسری زنبورداران ایران، مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و بازرسین اتحادیه سراسری زنبورداران ایران با صدور پیامی به شرح زیر انتخاب مهندس «محمدعلی نیکبخت» به عنوان رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران را تبریک گفتند.

متن پیام به شرح زیر است:

جناب آقای مهندس محمدعلی نیکبخت

انتخاب بجا و شایسته جنابعالی به عنوان رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران که نشان از درایت، لیاقت و توانمندی شما دارد را صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نموده و رجای واثق داریم تعهد و کارآمدی‌هاي‌ برجسته شما نویدبخش دستیابی هر چه بیشتر «سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران» به قلّه‌هاي‌ رفیع پیشرفت و توسعه خواهد بود.

بدین‌گونه مقدم آن فرهیخته با تجربه و دلسوز در حوزه اجرایی بخش کشاورزی به عرصه تعاون روستایی کشور را گرامی داشته و حرکت به سمت افق‌هاي‌ روشن همراه با سعادت و تداوم توفیقات همکاران این سازمان را از پیشگاه ایزد منّان در مسیر منتهی به کسب رضایت الهی و خدمت صادقانه مسالت داریم.

«اتحادیه سراسری زنبورداران ایران» ضمن ابراز خشنودی مجدد از حُسن مواضع جنابعالی در خصوص ارتقای جایگاه تشکل‌های ملی در نظام تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری بخش کشاورزی، این انتصاب بجا را همچنین به جناب آقای دکتر ساداتی‌نژاد وزیر محترم جهادکشاورزی بابت انتخاب هوشمندانه و مسئولانه‌شان و همکاران آن سازمان که مدیری از جنس بخش کشاورزی فرماندهی و راهبری آن را به عهده گرفته است تبریک می‌گوید و آرزوی تحقق برنامه‌های سازنده در خدمت به اعضای اتحادیه‌ها و تعاونی‌های کشاورزان را به طور کل و اتحادیه‌ها و تعاونی‌های زنبورداری به طور خاص از خداوند متعال خواستار است.

 

لازم به ذکر است «سید جواد ساداتی‌نژاد» روز شنبه- دیروز- در حکمی پس از گذشت حدود ۲.۵ ماه از سرپرستی محمدعلی نیکبخت بر سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران، وی را به عنوان مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران منصوب کرد.

این خبر را به اشتراک بگذارید :