با توجه به آغاز فرایند الکترونیکی شدن شناسنامههای زنبورداری، دوره آموزشی آنلاین آشنایی با سامانه مجوزهای الکترونیکی کشاورزی (سِماک) برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اتحادیه سراسری زنبورداران ایران، با توجه به الکترونیکی شدن شناسنامه‌های زنبورداری، دوره آموزشی آنلاین «آشنایی با سامانه مجوزهای الکترونیکی کشاورزی (سِماک)» ویژه مدیران عامل و کارشناسان و راهبران مربوطه اتحادیه‌ها و تعاونی‌های عضو این اتحادیه، در روز یکشنبه مورخ ۰۵/۰۴/۱۴۰۱ ساعت ۹:۰۰ صبح به مدت ۳ ساعت با همکاری مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات وزارت جهادکشاورزی و اتحادیه سراسری زنبورداران ایران برگزار می‌گردد.

بنابراین گزارش، فراگیران این دوره مهم می‌توانند از طریق آدرس اینترنتی وب کنفرانس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی به لینک   http://vc.areeo.ac.ir/ch/ictmaj  در زمان تعیین شده در این دوره شرکت نمایند.

شایان ذکر است پیامدهای عدم شرکت مدیران و کارشناسان (راهبران سامانه سماک) به منظور آموزش فرآیند الکترونیکی شدن صدور شناسنامه زنبورداری در این دوره و بروز هرگونه مشکل در فرایند ثبت نام به عهده آن اتحادیه و تعاونی عضو اتحادیه سراسری است و امکان آموزش مجدد و جداگانه وجود نخواهد داشت.

شرکت در این دوره به تمامی مدیران عامل و کارشناسان مربوطه اتحادیه‌ ها و تعاونی‌های عضو جهت آشنایی بیشتر با سامانه و تسریع روند ثبت نام، کمک به متقاضیان و چگونگی رسیدگی به درخواست‌ها پیشنهاد می‌شود.

لازم به ذکر است سامانه سماک کشاورزی از جمله سامانه‌هایی است که به منظور ارائه خدمات الکترونیکی راه اندازی شده است و در حال حاضر، امکان صدور انواع مجوزها و پروانه های حوزه کشاورزی را به صورت الکترونیکی فراهم کرده است.

این سامانه امکان ثبت نام افراد حقیقی و افراد حقوقی را فراهم نموده است تا تمامی افرادی که قصد دریافت مجوز از جهاد کشاورزی را دارند، بتوانند به صورت الکترونیکی درخواست خود را ثبت کنند.

اطلاعات تکمیلی در خصوص این سامانه و آغاز صدور شناسنامه الکترونیکی برای زنبورداران از طریق این سامانه در اطلاع رسانی های بعدی در سایت اتحادیه سراسری زنبورداران و همین کانال های اصلی اتحادیه سراسری در فضای مجازی به اطلاع زنبورداران عزیز خواهد رسید.

مدیران عامل و کارشناسان مربوطه پیش از حضور در این دوره جهت دریافت کد کاربری و رمزعبور با خانم مهندس افسانه زعیم زاده در اتحادیه سراسری زنبورداران ایران طی ساعات اداری به شماره تلفن ۰۲۶۳۳۴۱۴۰۰۴ هماهنگی نمایند.

 

این خبر را به اشتراک بگذارید :