مدیرعامل جدید اتحادیه سراسری زنبورداران ایران با صدور پیامی از تمام مدیران اتحادیه ها، تعاونی‌ها و جامعه زنبورداران و سایر فعالان بخش کشاورزی که طی روزهای پس از انتخاب وی به این مسئولیت پیام‌های تبریک و پرمهر خود را نثار او کرده اند، تشکر کرد.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه مرکزی زنبورداران ایران، میرمحسن موسویان مدیرعامل اتحادیه مرکزی زنبورداران ایران در این پیام که در متن آن به واژه هایی در تاکید بر جایگاه مهم زنبورعسل به عنوان یک نهاده اثرگذار بخش کشاورزی و همچنین اشاره به زنجیره تولید فراورده های زنبورعسل اشاره شده است، ضمن تشکر از حسن اعتماد هیئت مدیره اتحادیه سراسری زنبورداران ایران و همچنین زحمات مدیرعامل سابق این اتحادیه؛ ابراز امیدواری کرده است تا طی روزها و ماههای آینده در سایه همدلی و اتحاد همگانی، موانع مهم پیش روی توسعه صنعت زنبورداری کشور کاسته و حتی برداشته شود.

متن این پیام تقدیر و تشکر به شرح زیر است:

قسم به پروردگاری که به زنبورعسل وحی کرد

مدیران محترم اتحادیه‌ها، تعاونی‌ها و جامعه زنبورداران کشور
با عرض درود به همه شما عزیزان زحمتکش پرورش دهنده «نهاده ارزنده زنبورعسل» و البته فعالان صنایع جانبی در زنجیره تولید که خیر و برکت آن برای سفره مردم کشورمان و بخش کشاورزی ارزنده و گرانبهاست.
بدینوسیله بر خود لازم می‌دانم، ضمن تشکر از حسن اعتماد هیئت مدیره محترم اتحادیه سراسری زنبورداران ایران به اینجانب جهت فرصت خدمت به جامعه زنبورداران کشور در مسئولیت خطیر و پرافتخار مدیرعاملی اتحادیه زنبورداران عزیز کشورم و همچنین زحمات آقای حسین باستانی همکار سابقم در این مسئولیت؛ از پیام‌های پرمهر و تبریک دوستان که به صورت مکتوب و شخصی یا عمومی در شبکه‎‌‎های اجتماعی به اینجانب «هدیه» کرده اند سپاسگزاری نمایم.
امیدوارم ضمن اینکه لیاقت این الطاف شما عزیزان را داشته باشم، موفق شویم در سایه همدلی و خدمت جمعی خالصانه و همیارانه در تولید عسل سالم و صنایع جانبی آن در رفع موانع متعدد این صنعت و توسعه پایدار آن توفیق یابیم.
میرمحسن موسویان
مدیرعامل اتحادیه مرکزی زنبورداران ایران

این خبر را به اشتراک بگذارید :